Český bazar aut

Obliba nákupu ojetých aut za přijatelnou cenu neklesá, ani s rostoucí nabídkou nových automobilů. Tradičním způsobem prodeje a nákupu vozidel jsou autobazary. Ovšem mnohem výhodnější a pohodlnější cestu k vysněnému autu nabízí český autobazar ProdejAUTO. Je určen pro soukromé osoby, pro které je tak prodej aut mnohem jednodušší. Tento internetový server nabízí prodej aut a jejich nákup a po jednom roce činnosti nabízí online autobazar již více než 230 tisíc inzerátů z celé České republiky.

Co nabídka obsahuje?

V nabídce najdete především auta bazar nejrůznějších značek a typů. To však není jediný sortiment, neboť díky službě autobazaru a motobazar ProdejAUTO si můžete pořídit snadno a rychle i motocykl, čtyřkolku, užitkové vozidlo, dodávku nebo minibus. Inzeráty zahrnují jak levná rodinná auta, tak luxusní sedany renomovaných značek, dále stále oblíbenější SUV, ale i sportovní auta, kabriolety a spoustu dalších motorových vozidel.

Výhody online prodeje aut

Hlavní předností online prodeje aut je pohodlí při hledání vhodného motorového vozidla. Online autobazar totiž můžete využívat v pohodlí svého domova nebo kanceláře. Namísto opakovaných a mnohdy marných návštěv tradičních autobazarů, si jednoduše zapnete počítač, tablet nebo chytrý telefon a hledáte v nepřeberné nabídce aut, motorek a dalších motorových vozidel. Stejně tak budete postupovat, pokud se chcete zbavit svého již ojetého automobilu. Přitom budete mnohem větší šanci, než v tradičním autobazaru, neboť vaši nabídku budou moci shlédnout zájemci z celé ČR. Naopak hledání výhodné nabídky si můžete usnadnit a urychlit zvolením aplikace, která vám pomůže hledat jen v jednom kraji. Nemusíte se tak obávat, že byste se museli prokousávat ticíci nabídek.

Mimořádná výhoda

Typickým znakem běžných autobazarů nebo i inzerátů v tisku je, že zpravidla se nedozvíte nic o prodávajícím. Tato anonymita je u českého autobazaru ProdejAUTO odstraněna. U každé nabízeného vozidla, na které si kliknete, se vám totiž zobrazí nejen obrázek vozidla a jeho popis, ale také přímý kontakt na jeho prodejce. Díky tomu se s prodejcem můžete ihned spojit a „vypálit rybník“ jiným zájemcům.