Chcete se naučit nový jazyk? Využijte online jazykové kurzy

Chcete se naučit nový cizí jazyk nebo se zdokonalit v tom, který již, alespoň částečně, ovládáte? Pak využijte online jazykové kurzy, které nabízí JŠ Britannika. Škola se nachází v centru Prahy a výuku zajišťuje již delší dobu. Všem zájemcům o jazykové kurzy Praha nabízí zajímavé výukové programy, kvalitní lektory, dokonalý systém půjčování učebnic a atraktivní nabídky pro své věrné zákazníky. Bonusem jsou pak velmi přijatelné ceny. Mezi zájemci o výuku jsou všechny věkové kategorie. Pokud si nejste jisti, na jaké úrovni jsou vaše znalosti, na stránkách jazykovekurzypraha.cz naleznete krátký zkušební test. Díky výsledkům testů zjistíte, na jaké úrovní jsou vaše znalosti a můžete si tak vybrat kurz, kterým bude vašim schopnostem odpovídat.

Proč právě JŠ Britannika?

Neboť nabízí celou řadu výhody. Garantuje malé studijní skupinky do maximálního počtu studentů 10. Tento počet umožňuje učiteli individuální přístup ke každému studentovi. Jestliže zmeškáte hodinu, je jí možno nahradit, po předchozí domluvě, v paralelním kurzu během stejného semestru. Učebny určené pro výuku jsou moderně a účelově zařízené. Během výuky je využíváno velké množství audio a video materiálů i různých aktivit. Výuka je doplňována jazykovými hrami, četbou beletrie, novin a časopisů. Učebnice si můžete zapůjčit. Pravidelně probíhá testování pokroků ve výuce. Můžete využít intenzivní i express kurzy.

JŠ vyučuje 10 světových jazyků. V nabídce naleznete kurzy individuální, firemní i skupinové. Kurzy mohou být zaměřeny všeobecně, ale i lze si objednat i zaměření specializované na obchod, konverzaci nebo přípravu k různým zkouškám. Ničím neobvyklým nejsou kurzy víkendové nebo intenzivní. Výuka probíhá podle jednotného metodického přístupu a kombinuje různé kreativní metody ústní i písemné.