Dnešní moderní tiskárny

Pamatujete na doby, kdy jste byli ve škole a potřebovali jste vytisknout nebo okopírovat nějaké stránky v učebnici? Tehdy pro nás byly tiskárny spásou. S postupem času nezůstalo však jenom u kopírování, i tiskárny začaly své služby rozvíjet a my vám ukážeme pár tipů, co všechno si můžete nechat vytisknout.

1. Plakáty

Plakáty snad nikdy nevyjdou z módy. Stále patří mezi klasické reklamní předměty. Díky dnešním moderním ofsetovým a digitálním technologiím je kvalita tisku plakátů naprosto jedinečná.

2. Samolepky či etikety

Jsou skvělou reklamou pro firmu. Jsou vyráběny většinou z papíru nebo plastové fólie, která je potištěná z jedné strany například logem firmy a z druhé strany opatřena lepící vrstvou. Papírové samolepky se využívají zejména na katalogy nebo ceníky a ty fóliové díky své odolnosti vlhkosti na výlohy, stroje, auta. Výroba etiket je pro dnešní tiskárny jednoduchou záležitostí.

3. Kalendáře

Pokud jste si řekli, že si necháte udělat kalendář, žádný problém. Můžete si vybrat mezi nástěnnými, které jsou velmi oblíbené – nebo pokud chcete něco většího, tak jděte do velkoformátových plánovačů nebo naopak do malých kapesních kalendářů.

4. Potisk textilu

Ať už se rozhodnete pro potisk textilu z reklamního hlediska nebo čistě jen z toho osobního, určitě zaujmete tak i tak. Mezi nejběžnější techniku tisku na textil patří potisk „flexem“ nebo „flockem“. Každá tiskárna nabízející tuto službu vám s výběrem ráda poradí.

5. Poukazy, pozvánky

Všimli jste si toho, že jsou v této době velmi populární dárky v podobě různých poukazů? Díky nim získávají různé firmy skvělou reklamu. Tiskárny vám poukazy navrhnou i vytisknou.

6. Letáky obyčejné nebo skládané

Někdo dává přednost letákům klasickým, někdo těm neobvyklým, skládaným. Ty právě oproti těm obyčejným vypadají mnohem profesionálněji a pokud jsou designově dobře propracovány, zaujmou více než cokoliv jiného. Na tisk skládaných letáků doporučujeme vybírat tiskárnu s řadou různorodých služeb a zkušeností.