Jaký by měl být první krok v PPC reklamě?

Jakým způsobem propagujete svůj web? Stále se najde mnoho lidí, kteří svůj web nijak nepropagují a to je velká chyba. Obzvláště v případě eshopů, firemních a jiných webů, které mohou být velkým zdrojem vašich zákazníků, by měla být účinná propagace samozřejmostí. Základní propagací by mělo být především SEO a PPC reklama. PPC reklama je populární díky svým výhodám, zejména kvůli tomu, že i zcela novému webu může zajistit během krátké doby vysokou návštěvnost.

Mezi další velké benefity patří skutečnost, že zde platíte jen za lidi, kteří se skrze reklamu prokliknou na vaše stránky, nikoli za zobrazení. Také se zde snadno reguluje rozpočet a můžete oslovit mnoho cílených zákazníků. PPC reklamu může nastavit teoreticky i laik, který se bude řídit návody, ale je jen malá šance, že uspěje.

Zvolte zkušenou agenturu

Prvním krokem v PPC reklamě by mělo být kontaktování zkušené agentury na ppcprofits.cz, která se PPC reklamě věnuje již od roku 2007. Zajistí vám správné nastavení, spuštění i vedení PPC reklamy tak, aby vám zajistila maximum nových návštěvníků. PPC reklama může mít mnoho podob, od textové ve vyhledávání až po obsahovou, videoreklamu nebo nákupní reklamu. Také může být na různých platformách, v tuzemsku je hojně využívaná ppc seznam (Sklik), Google Ads a Facebook.

Agentura má mnoho zkušeností a zná správné postupy, abyste dosáhli s PPC reklamou úspěchu. Spolupráce je velmi úzká a budete mít po celou dobu spolupráce plný přístup do reklamního účtu i k analytickým nástrojům. Pokud už PPC reklamu využíváte, ale nejste s ní spokojení, agentura udělá audit a nastaví vám PPC reklamu tak, aby pro vás byla maximálně účinná. Kromě PPC reklamy vám agentura navrhne i další účinné způsoby, jak zvednout prodeje, například google nakupy.