Kožené pouzdro je šikovný pomocník každého cestovatele

Kůže je druh materiálu, který se pro výrobu oděvů i doplňků používá od počátku lidstva. Jen poněkud prošla celou řadou úprav, do nynější podoby a i v současné době je to druh materiálu, který je oblíbený a nabízí celou řadu výhod. Mezi ty nejvíce ceněné patří kvalita a dlouhá životnost. Kromě oblečení se kůže používá i pro výrobu pouzdra na doklady.

Jak vybrat to správné pouzdro?

Kožené pouzdro na doklady si pořizují všichni ti, kdo cestují a chtějí odlehčit svým peněženkám. Kromě dokladů lze do pouzdra uložit i platební, slevové a klubové karty, ale jen v případě, že si zvolíte vhodný model. Široký výběr naleznete v e-shopu penezenky-ahal.cz. Mezi základní modely patří klasická pouzdra s přihrádkami, podobná peněženkám a pouzdra, která se dají zavěsit na krk.

Klasické pouzdro v podobě dokladovky v sobě skrývá několik vnitřních přihrádek, do kterých snadno a přehledně umístíte nejen doklady, ale i karty. Máte tak vše a vždy při sobě. Vybírat můžete z několika různých barev.

Kožené pouzdro pro zavěšení na krk nabízí také několik různých modelů s různými variantami zapínání. Některé modely mají kapsičky uzavíratelné pomocí zipu, další se uzavírají překladem opatřeným drukem.

E-shop ahal však nenabízí jenom kožená pouzdra na doklady, ale také peněženky AHAL. V nabídce naleznete různé druhy peněženek přehledně uspořádané do několika kategorií. Základní jsou peněženky dámské, pánské a dětské. Dále jsou zde také zastoupeny peněženky typu dolarovka, peněženky na mince, peněženky sportovní a dokonce i peněženky pro leváky. Většina modelů je vyrobena z pravé kůže a nabídka je rozšířena o peněženky z kůže umělé či peněženky vyráběné v kombinaci materiálů. Hledáte-li kvalitu za rozumnou cenu, pak jsou to právě peněženky a pouzdra značky AHAL.