Kurzy potápění pro každého

Jedinou podmínkou přihlášení se do kurzu potápění je chuť a odvaha se potápět a přiměřený zdravotní stav. Jinak nerozhoduje ani věk, ani zda jste muž či žena. V kurzech potápění jde o to, seznámit se s příslušnou technikou, osvojit si její používání a zejména se dokonale naučit ovládat potápěčské posunky. Na prvním místě je při potápění vždy a za všech okolností bezpečnost.

Náplň kurzů potápění?

Kurz potápění Open Water Diver je určen pro začátečníky, kteří jeho absolvováním učiní první krok do přístrojového potápění. Největší důraz je v celém průběhu kurzu kladen na získání praktických dovedností a teoretických znalostí. To je bezpodmínečně nutné pro absolutní bezpečnost potápěčů. I proto kurzy potápění rozvíjejí v každém účastníkovi smysl pro odpovědnost nejen vůči sobě, ale i vůči ostatním. Lektor přistupuje ke každému účastníkovi individuálně. Po úspěšném absolvování kurzu Open Water Diver získá každý účastník kvalifikaci pro přístrojové potápění až do hloubky 18 metrů, která má celosvětovou platnost.

Jak se objednat

Objednat si můžete prostřednictvím objednávkového systému, nebo můžete v případě nejasností zavolat nebo napsat na emailovou adresu organizátora kurzů, kterým je firma Seawolf s.r.o.,kterou založil Ing. Jan Wolf. Tento majitel firmy je zároveň i hlavním instruktorem potápění Seawolf, ale také jachtingu. Zárukou bezpečnosti je pro každého účastníka kurzu skutečnost, že Ing. Wolf má za sebou přes 8500 ponorů a je jedním z nejzkušenějších potápěčských instruktorů v Česku. Je také držitelem licence č. 3252, má v tomto oboru prestižní kvalifikaci EANx Gas Blender, Underwater Photography Instruktor, instruktor DAN a Trainer IANTD.

Průběh kurzu

Kurz se skládá ze dvou bloků vyučování teorie ve vlastní učebně v Praze-Podolí, šesti praktických cvičení v bazénu plaveckého stadionu v Podolí a ponorů na volné vodě na českých lomech. Kurz si můžete dokončit také u Jaderského moře v Chorvatsku nebo na potápěčském safari v Egyptě. Do kurzu můžete nastoupit i průběžně, jelikož ve výcviku je stále několik skupin s různou úrovní.