Propagace webových stránek v zahraničí

Zatímco většina tuzemských firem prodává své produkty nebo služby jen v Čechách, je stále více firem, které zkouší prodávat i na dalších trzíh. Znamená to velké příležitosti. Česká republika je poměrně malým trhem a vstup na další trh může umožnit velký růst. Zajisté vás zajímá, jak je to s propagací v zahraničí. Reklama, která má v tuzemsku úspěch, nemusí mít stejný úspěch v zahraničí. Lidé z jednotlivých zemí mají trochu jinou mentalitu, chování i preference, reklamu je tomu třeba přizpůsobit. Vhodné je spolupracovat s agenturou na seoconsult.cz, která vám propagaci pro zahraničí zajistí.

SEO

Je vhodné se pravidelně starat o SEO zahraničí. SEO se postará, aby lidé v zahraničí našli váš web ve vyhledávání pod důležitými klíčovými slovy. Agentura nejprve udělá analýzu klíčových slov a zjistí, na jaké výrazy je třeba se při optimalizaci zaměřit. Dále se udělá audit webu, aby bylo možné provést úpravy, se kterými bude web pro vyhledávače plně validní. Následně se začne s pravidelným vytvářením zpětných odkazů na relevantních webech přes důležitá klíčová slova. Web se postupně dostane na pozice, ze kterých si získá pravidelnou návštěvnost z vyhledávání.

PPC

K čemu je dobré PPC zahraničí? PPC reklama je důležitá, protože má velmi rychlý efekt. Má různé podoby a zobrazuje se ve vyhledávání a v obsahu webů. Je velmi atraktivní a umí snadno získat pozornost vaší cílové skupiny. Platí se u ní jen za prokliky, nikoliv za zobrazení. Agentura vám ji správně nastaví, spustí ji do 5 pracovních dnů a bude ji optimalizovat tak, aby vám přinášela co nejlepší výsledky. Budete mít po celou dobu spolupráce plný přístup do reklamního účtu i do analytických nástrojů, ve kterých můžete snadno pozorovat efekt propagace.