Svatba snů – kde si říct své ANO?

Svatba je jedna z nejkrásnějších, ale také nejvíce stresujících věcí, kterou ženy mohou zažít. Těšíte se na ten den, věnujete mu spoustu měsíců plánování, příprav a času, takže je přirozené, že si tento den chcete beze zbytku užít. Svatba a vše, co jí předchází je událost nejen pro budoucí manželé, ale také pro celou rodinu a úzký okruh přátel. V plánu jsou šaty, oblek, boty, prstýnky, družičky, svědkové, pozvánky, hostina, místo obřadu i hostiny a spousta drobností, které spolehlivě mohou dostat do stresu i otrlejší povahy. Kde uskutečnit svatbu? Vyzkoušejte Vinařský dvůr na faře!

Výjimečné místo, kde si řeknete své ano

Každý pár, který se věnuje přípravám na svatbu, hledá místo, které bude pro jejich svatbu výjimečné a dostačující. Chcete, aby vše klaplo, byl to jedinečný zážitek, na který se bude ještě dlouho vzpomínat. A místo, které bude mít „tu správnou atmosféru“ může být blíž, než si myslíte. Nemusíte obcházet spoustu restaurací nebo celých podniků, které vám na požádání vše připraví. Můžete rovnou sáhnout po Vinařském dvoru na faře v Ivani. Jde o dechberoucí místo, na kterém získáte vše, co k dokonalé svatbě chcete. Příjemná atmosféra, stabilní a profesionální personál a ještě daleko víc věcí!

Místo jako stvořené pro svatbu

Krásné prostředí uprostřed nekonečných moravských vinic, které jsou obklopeny historickými zdmi barokní fary? Umíte si představit, jak pohádková svatba zde může proběhnout? Veškeré starosti s průběhem svatebního dne můžete přenechat profesionálům. Kolektiv vinařství má se svatbami spoustu zkušeností a umí zajistit vše, co si jen budete přát. Je pro vás Pálava místem, které milujete? Pak není nic jednoduššího než si zde zarezervovat svůj velký den. Budete mít připravené svatební menu přesně na míru, kvalitní vína z místního vinařství, svatební pokoj pro novomanžele, individuální přístup svatební manažerky a podobně. Více informací získáte na http://www.vinarskydvurnafare.cz/svatby/.