Užijte si golfový odpočinek v resortu Malevil

Žijete příliš hektickým životním stylem? Občas je potřeba se uvolnit, odreagovat a utéct od všech povinností, ideální možností je golf. Zajít si na chvíli na golf, to není ono. Užijte si prodloužený víkend nebo rovnou celý týden v golfovém resortu Malevil, který v sobě snoubí nejkrásnější golfový areál severní Čech, společně s restaurací a příjemným hotelem. Užijete si pohodlí, skvělé jídlo a budete hrát golf v krásném prostředí Lužických hor.

Čím vás resort Malevil potěší?

Jde o ideální místo pro rodinnou dovolenou, golfový tábor, firemní akci nebo jen tak příjemný odpočinek pro vás samotné. Tento resort leží přímo v srdci Lužických hor, nedaleko malebné vesnice Heřmanice. Ubytovat se můžete přímo v hotelu v srdci Malevilu. Pobyt si můžete zajistit i v malevilských chalupách, které jsou plně zařízené a vhodné pro celé rodiny nebo skupiny přátel. Nabízí se vám také pohodlné sruby, které jsou ideální i pro majitele čtyřnohých kamarádů. dále vám nabízí prostor k ubytování Pražačka nebo karavanpark.

Golfový areál vás samozřejmě nejvíce potěší možností zahrát si skvělý golf na krásném místě. Je zde 18ti jamkové hřiště. Budete hrát a u toho se kochat krásnými lužickými kopci. Golfové hřiště Královského Golfového Clubu Malevil je tu už 20 let, nejprve vzniklo jako 9ti jamkové, později bylo rozšířeno na 18ti jamkové. Díky přírodním překážkám je hřiště obtížnější a tak se vám zde naskytne příležitost si zlepšit své golfové schopnosti v náročnějším terénu. Najdete zde golfovou recepci s plně vybaveným golfovým obchodem. Půjčit si zde můžete jak hole, tak i buggy a vozíky. Abyste se mohli zlepšovat, je pro vás k dispozici profesionální golfový trenér i cvičitelé golfu. Toto místo však není jen pro golfisty, na své si zde přijde každý. V resortu naleznete také bowling, lanové centrum, wellness, tenisové kurty, squash, půjčovnu kol a další. Objevte tento poklad v severních Čechách, více informací naleznete na http://www.golfmalevil.cz/.