Víte, jak fungují cashback portály?

Nakupujete rádi přes internet? Vyžíváte se ve slevách, akcích a různých výprodejích? Překlikáváte z jednoho obchodu do druhého a trávíte hodiny nad tím, než si správně vyberete? Existují portály, kde naleznete stovky obchodů na jednom místě, což vám ušetří mnoho času a nejen to.

Vydělávejte nakupováním

Nákupy přes cashback portály si můžete nějakou korunu vydělat. Princip je velice jednoduchý. Na cashback portále, jakým je například tipli.cz, si z nabídky stovek obchodů ten pravý pro vás. Cashback portál je pouze rozcestník, který vás přesměruje do konkrétního obchodu a váš další nákup probíhá stejným způsobem, jak jste zvyklí. Po zaplacení za vámi vybraný produkt vám Tipli vrátí určité procento z vašeho nákupu zpět. Proč by to dělali? Obchody ji zaplatí za přivedeného zákazníka, v tomto případě tedy vás a oni se s vámi o část odměny rozdělí. Chytré a jednoduché.

Co vše můžete na nakoupit a pořídit?

Rozmanitost zboží je opravdu pestrá. Na cashback portále objevíte známé obchody a výrobce a ty méně známé. Vybírat můžete nejen z podle druhu obchodu, ale také podle konkrétního výrobku nebo služby. Do vyhledávvače zadáte například bazén a můžete vybírat z nabídek všech obchodů, které nabízí bazény a k nim příslušenství.

Sháníte novou televizi nebo jste zatoužili po novém lepším telefonu? Využít můžete také slevy na elektro a všechny ostatní produkty. Různé akce, slevy, slevové kódy a kupóny můžete využívat ke svým nákupům a ušetřit tak další peníze.

Kromě produktů s oblečením, obuví, potřebami pro zvířata, elektra, sportovních potřeb a mnoha dalšího, můžete přes Tipli sjednat výhodné pojištění nebo nebankovní rychlopůjčku. Nabídka cashback portálu je velmi rozmanitá a denně přibývají další obchody a instituce.

Registrace zdarma

Registrace na cash back portálu tipli.cz je zcela zdarma a ani za pozdější výhodné nákupy nic neplatíte.