Zajímají vás italské reality? Pak navštivte portál ItalicaHomes

Itálie je oblast, která láká každoročně obrovské množství turistů. Je to místo nabízející nejen nádherné pláže a čisté moře, ale také výtečnou kuchyni, nádhernou přírodu a obrovské množství kulturních a historických památek. Pokud se do Itálie rádi vracíte, pak popřemýšlejte o tom, že byste koupili Immobilien in Italien. Široký výběr naleznete na webu italicahomes.com.

Služby a nabídka ItalicaHomes

Portál nabízí italské reality především v oblasti Toskánska. Další reality jsou pak nabízeny v Apulii, Ligurii, Umbrii nebo na Sicílii. Služby však nekončí podpisem kupní smlouvy. Samozřejmostí je následná péče o zákazníky, kterou zajišťuje italská pobočka nacházející se v Toskánsku, v Povermu. Ta se zaměřuje na podporu, kvalifikované znalosti místního trhu a mnohojazyčnost. Pořídit si můžete byt, dům, rustico, luxusní vilku u moře, ale také pozemek, farmu a dokonce i komerční objekt.

A proč především Toskánkso? Je to oblast nacházející se ve střední části Itálie. Naleznete zde nádherné pláže u Tyrhénského nebo Ligurského moře či na některém z ostrůvků, kouzelné historické památky a zajímavá města. Patří mezi ně Florencie, Pisa, Siena nebo Arezzo. Světově proslulá jsou místní vína nebo panenský olivový olej. Návštěvníky lákají i historická místa, kterých je v Toskánsku opravdu velké množství.

Tipy z nabídky

Toužíte po soukromí? Pak si pořiďte třeba kamenný dům v Toskánsku s výhledem na moře. Nechcete nic velkého? Pak si vyberte z nabídky bytů. Pro milovníky hospodaření se v nabídce nacházejí farmy, součástí některých jsou i olivové háje nebo vinohrady, které se rozkládají po celém Toskánsku. To je pěstování oliv a vinné révy proslulé. Kdo by nechtěl mít svoje vlastní olivy nebo svoji vinnou révu? Mezi komerčními objekty naleznete třeba malý hotýlek.