Zažijte pobyt v korunách stromů

Dokážete se na chvíli obejít bez televize, bez všedních starostí a bez ruchu velkoměsta? Pokud ano, zajisté si zamilujete pobyt v korunách stromů. Pokud si představujete, že budete spát zavěšení na větvi, jste na omylu, můžete zažít pobyt v luxusním dřevěném domku v korunách stromů s výhledem Ještěd i Ralskou pahorkatinu. Treehouse je unikátní způsob ubytování v čisté krajině. Nebudou vás rušit žádné elementy, které znáte z města. Budete ubytovaní přímo v lese s romantickým výhledem do krajiny. Jde o dokonalý způsob, jak si odpočinout a načerpat ztracenou energii. Domy na stromě se nachází nedaleko obce Křížany, kam se můžete bez problémů dostat autem, autobusem i vlakem.

Luxus v čisté přírodě

Nejde o žádné chatrče, ale o luxusní a voňavé dřevěné domky, které vám nabízí dostatek prostoru i pohodlí, můžete si lehnout do prostorné pohodlné postele, na terase číst knihu zavěšení v houpací síti, grilovat a mnoho dalšího. V domcích není zavedená elektřina, svítit můžete pomocí lamp, čímž vytvoříte jedinečnou romantickou atmosféru, v noci se můžete kochat pohledem na hvězdnou oblohu bez světelného znečištění. Můžete si zatopit v litinových kamnech a tak si užívat příjemné přírodní teplo. Pod domkem můžete opékat i grilovat a okolí je jako stvořené pro krásné procházky i výlety. Domek je zcela ideální pro romantický pobyt ve dvou, ale i pro pobyt s rodinou či přáteli.

Ubytování v korunách stromů je jedinečný zážitek, který si pravděpodobně budete chtít zopakovat. Zapomeňte na běžné hotely a vydejte se raději do divoké přírody, kde zažijete dokonalý klid a ticho. Můžete pozorovat přírodu z jedinečné perspektivy, každý den vás přivítá vůně lesa a božský výhled do krásné krajiny. Zažít něco tak krásného je zážitkem na celý život. Více informací i možnost rezervace tohoto pobytu najdete na webu www.treehousejested.cz.