Zažijte pořádnou dámskou jízdu v jihočeském městě Třeboň

Ráda byste si s kamarádkou, maminkou nebo kolegyní z práce užila pořádnou dámskou jízdu? Jízdu plnou relaxace a odpočinku? Tak právě pro vás připravil hotel Zlatá Hvězda – ubytování Třeboň pobytový balíček s názvem dámská jízda již od 2451 Kč za osobu. Bude na vás čekat lahev vína a čokoládové uvolnění, které zahrnuje peeling, masáž od profesionálního maséra a zábal. A co dalšího vás může čekat?

Komfortní ubytování

Předností rozhodně bude komfortní ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu, a to přímo v centru města Třeboň. Vybrat si budete moct z jednolůžkových i dvoulůžkových pokojů. Hotel v Třeboni disponuje vlastním wellness centrem, takže nebudete muset nikam docházet, vše budete mít přímo pod nosem. Ke zpestření pobytu můžete využít kadeřnické služby či beauty program, jež zahrnuje například manikúru, líčení, ošetření obličeje, depilaci apod.

Jedinečná gastronomie

Dále na vás bude čekat prvotřídní restaurace, která je součástí komplexu ubytování v Třeboni. Restaurace nabízí rozmanitý výběr jídel zdejší kuchyně a skvělého vína, jež doplňuje vynikající personál a nevtíravá hudba. A jelikož je Třeboň vyhlášená rybnikářstvím, budete mít příležitost ochutnat jedinečné rybí speciality, jako je kapr, candát či amur na mnoho způsobů. Na své si přijdete, i když nevyhledáváte ryby. Restaurace nabízí mnoho dalších pokrmů, včetně vegetariánské kuchyně. V letním počasí můžete k posezení využít letní zahrádku restaurace přímo na Masarykově náměstí.

Kouzelné místo

Nakonec získáte jedinečnou příležitost poznat krásy malebného jihočeského města Třeboň, které nabízí nepřeberné množství možností trávení volného času. A to krásnou přírodu, historické památky i mnoho zábavy. Nudit se nebudete ani v hotelu Třeboň, jelikož wellness centrum nabízí širokou škálu dalších procedur. I když asi během tak krátkého pobytu toho moc nestihnete, nic vám nebude bránit v tom si pobyt prodloužit, tedy pokud nebude plně obsazeno.