Multicary lze využít nejen při komunálním úklidu

Multicary představují součást vozového parku, který je určený pro venkovní úklid. Jedná se o německou značku kompaktních nosičů nástaveb a transportérů, která má za sebou dlouholetou tradici.

Multicary jako multifunkční vozidla

Tato multifunkční užitková vozidla jsou kvalitní a výkonná. Multicary patří mezi jedničky na trhu s malými nosiči komunálních nástaveb a to jak u nás, tak i v zahraničí. Výhradním dovozcem lehkých užitkových vozidel Multicar pro ČR je společnost Unikont Group s.r.o. velice úzce spolupracuje s českými i zahraničními výrobci nástaveb a nabízí celou řadu variant, které nacházejí celoroční uplatnění a to především v komunální oblasti. Využít je však lze i v zahradnictví, stavebnictví nebo při likvidaci odpadu. Multicara nabízí robustní řešení i pro velmi těžké venkovní práce všeho druhu. Využít můžete více než 100 různých nástaveb. Ty tak splní všechny vaše potřeby a požadavky.

Typové řady vozidel Multicar

Unikont Group s.r.o. nabízí v současné době tři typové řady:

  • Multicar M27 Compact – jedná se o vozidla, která disponují parametry transportérů a nosičů nástaveb. Nabízejí vysoký přepravní výkon a inovativní technologie. Řidiči ocení pohodlnou kabinu a dobrou obratnost vozidla při manipulaci.
  • Multicar M31 – toto jsou kompaktní nosiče nástaveb a transportéry. Slučují v sobě multifunkčnost, hospodárnost a dokonalou ovladatelnost. Splňují vysoké nároky na bezpečnost a komfort pro řidiče. Připevnit na ně můžete více než 300 druhů nástaveb na tři různá místa.
  • Multicar M29 – tady se jedná o úzkorozchodné nosiče nástaveb a transportéry. Mají vysoký výkon na nejmenším možném prostoru. Vozidlo je kompaktní a obratné a je tak ideální volbou pro čištění ulic a cest.

Podrobnosti k jednotlivým modelům naleznete na webu unikont.cz.