TOPZNAK zajišťuje dopravní značení vodorovné i svislé. Služeb však poskytuje daleko více

TOPOZNAK je společnost, která se pyšní dlouhou dobou působnosti na českém trhu. Na svém kontě má podíl na celé řadě významných staveb a projetků, na nich zabezpečovala dopravní značení. Zaměstnanci se pyšní vysokou praxí v oboru.

Co všechno TOPZNAK nabízí?

Prioritou představuje dopravní značení. Jedná se o prodej, pronájem a montáž dopravního značení a to včetně příslušenství, sklopných parkovacích zábran a sloupků baliset, dopravních zrcadel nebo zpomalovacích prahů. Zajišťuje strojové i ruční vodorovné dopravní značení, kompletní zabezpečení dopravních uzavírek, výkopů a záborů malého i velkého rozsahu. Poskytuje světelnou signalizaci a semafory pro kyvadlově řízenou dopravu. Navrhne DIO – projekty dopravně inženýrského opatření. Zajistí jejich projednání a odsouhlasení na příslušných úřadech i PČR.

Firma má ve svém vlastnictví montážní plošinu MP 16, která je umístěná na automobilovém podvozku Iveco. Hlavními výhodami tohoto druhu plošiny je velká spolehlivost, bezpečnost a možnost alternativního pohonu. Ten je ideální volbou v uzavřených prostorách. Plošinu lze také využívat jako lehký jeřáb.

Prodej

Zakoupit si můžete dopravní značení a příslušenství k němu potřebné, dopravní zařízení a zrcadla, zpomalovací a vodící prahy a retardéry, parkovací sloupky a zábrany, balisety.

Pronájem

Pronajmout je možno přechodové dopravní značení včetně příslušenství, dopravní zařízení, přechodové vodorovné dopravní značení, plastová svodidla, lávky pro pěší v různých délkách nebo světelnou signalizaci.

Instalace

Pomoci si můžete nechat s dopravním značení praha nebo s dopravním zařízení. Není problém zajistit instalaci dopravních zrcadel, zpomalovacích a vodících prvků a retardérů, parkovacích zábran a sloupků nebo baliset.

Aplikace

Tady společnost zajišťuje aplikaci vodorovného dopravního značení, dopravního zařízení Z9 a symbolů i čísel v různé velikosti.