Nízké Tatry – místo pro vaši dovolenou

Pokud milujete hory a nejen ty zimní, pak je pro vás ideální volbou dovolená v hotelu Nízké Tatry. V Demänovské dolině, v lyžařském středisku Jasná se nachází nádherný hotel Björnson, který svým návštěvníkům nabízí ubytování v chatě typicky horského stylu. Ta je umístěna uprostřed nádherné tatranské přírody, jež nabízí dokonalý relax. Díky kvalitním ubytovacím službám je chata velmi oblíbená.

Možnosti ubytování

Ubytovat se můžete v hlavní chatě, ville, hostelu či apartmánech.

  • Ubytování v hlavní chatě

Hotel prošel kompletní rekonstrukcí. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízení, TV a WiFi. Ve společenské místnosti se nachází velké množství společenských her určených jak pro malé, tak i velké návštěvníky.

  • Ubytování ve ville

Jedná se o samostatný apartmánový dům, v němž se nacházejí 4 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Dva sousední pokoje mají vždy společné sociální zařízení a lze je velmi snadno propojit. Díky tomu vznikne dokonalý rodinný apartmán. Součástí kompletní výbavy villy je i kuchyně s jídelnou, obývací pokoj a stylově zařízená vinárna.

  • Ubytování v hostelu

Tuto formu ubytování povětšinou vyhledávají mladá sportovci, jež většinu dne tráví v terénu. Hostel nabízí 3 trojlůžkové pokoje typu Standard, společné sociální zařízení a ubytovaní hosté mohou samozřejmě využívat veškeré služby, jež nabízí hlavní chata.

  • Ubytování v apartmánech

Hotel nabízí také krásné apartmány Liptov, které velkou měrou navýší celkovou kapacitu hotelu.

Aktivní dovolená

Pokud se ubytujete v nádherném horském hotelu Björnson, čeká na vás aktivní dovolená. Oblast kolem hotelu je vhodná pro celou řadu aktivit. Patří mezi ně turistika a cyklistika, plavání a lenošení na Liptově, lyžování v Jasné nebo návštěva jeskyní, celé řady muzeí a památek, které se také v oblasti nacházejí.