Plánujete let z Prahy? Zajistěte si parkování

Letiště Václava Havla Praha je hlavním českým letištěm, které každý rok odbaví kolem 3 milionů cestujících. Většina Čechů ho využívá pro své cesty na dovolenou nebo kvůli práci. V minulosti se jmenovalo Ruzyně, podle části, kde leží. Pokud plánujete let do zahraničí, pravděpodobně k němu využijete právě toto letiště. Jakým způsobem se na něj dopravíte?

Zaparkujte bez starostí na letišti v Praze

Proč využívat taxi službu nebo autobus, když se můžete na letiště pohodlně dopravit vlastním vozem. V takovém případě je ale potřeba vůz někde zaparkovat. Zajímá vás, jaké je nejlepší řešení pro parkování na letišti v Praze? Praha je velké město a pravděpodobně tušíte, že současná situace s parkováním není příliš dobrá. Můžete využít parkování přímo na letišti, ale není to nic levného. Naštěstí se vám nabízí množství parkovišť, která se nachází nedaleko letiště, taková parkoviště můžete využít a pohodlně zaparkovat. Jedná se o oplocená a nonstop hlídaná parkoviště, kde bude váš vůz v naprostém bezpečí. Pro rezervaci takového místa nemusíte nikam jezdit, stačí navštívit online parkovací systém Parklot.

Jak tento systém funguje? Navštívíte web parklot.cz a zde se vám zobrazí formulář, ve kterém si vyberete příslušné letiště a zvolíte čas a datum příjezdu a odjezdu. Následně se vám zobrazí volná parkovací místa a také celková cena za parkování. Vhodné místo si zarezervujete a následně se na něj v den odletu stačí vypravit. Vůz na parkovišti necháte a bude na vás čekat, dokud se nevrátíte. Jak se dostanete na letiště? Na parkovišti vás vyzvedne autobus a dopraví vás přímo na letiště. Vše je velmi snadné a pohodlné. Takto můžete využívat systém Parklot nejen při cestování z letiště v Praze, ale i při cestování z dalších mezinárodních letišť u nás i v Evropě. Rezervace vám nezabere více než pár minut vašeho času a pak budete mít let bez starostí.